Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
machlo,

Kurna... jakoś nigdy do mnie Panuraje nie przemawiały i to się nie zmienia. I nie chodzi o półkę cenową, bo wiele zegarków z tej półki bym rozważył, ale żaden PAM się nie łapie. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
machlo napisał/a:
...
No i kolejny raz mierzyłem 574 - jest moc.  Coś czuję, że będzie trzeba wytypować ofiarę w kolekcji do puszczenia w ludzi i chyba padnie na SLA017...
...

Pam wiadomo, fajny.
Jednak nie ić tom drogom. :facepalm: Sprzedaj jakiegoś GS.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, jak żyć, nie ma co sprzedawać właśnie. :(

[ Dodano: 2020-09-20, 11:41 ]
Szymon, radiomiry wizualnie mnie od dawna nęcą, ale zawsze był problem z rozmiarem.
Kampfschwimmer był bardzo fajny, ale za duży i gruby. Ten natomiast leży super na nadgarstku i realnie czuje się bardziej jak 39 mm niż 42 mm.

:
Te koperty leżą jak mniejsze - dla jednych to będzię plus dla innych przeciwnie ;)

:
machlo napisał/a:
Dorian06, jak żyć, nie ma co sprzedawać właśnie. :(
...

Dlatego mam od 3 do 5 szt. :))

machlo napisał/a:
...
Ten natomiast leży super na nadgarstku i realnie czuje się bardziej jak 39 mm niż 42 mm.

Pamiętaj, że Pamy zaczynają się od 44mm. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
machlo napisał/a:
...
Ten natomiast leży super na nadgarstku i realnie czuje się bardziej jak 39 mm niż 42 mm.

Pamiętaj, że Pamy zaczynają się od 44mm. ;) [/quote]

To może i fakt, bo na nadgarstku wydawał się, jak na pama, dość karykaturalny, maławy. Jak się spojrzy bez pryzmatu pama, to jest bardzo dobrze. :))

:
machlo napisał/a:
...Jak się spojrzy bez pryzmatu pama...

A cóż to za (po)tworek językowy :?: :facepalm: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, poranna kreatywność :)

:
Nie to, żeby tak z nagła i ostatnio ale gdyby tak:



takie zielone Sumo na jubilee, to stanowczo czemu nie :))

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
A mnie ostatnio Accutron Legacy się spodobało bardzo. Zegarków w kolekcji jest sporo. tutaj można popaczeć.
A ten to mój ulubieniec.

:
Cabi, :shock: :shock: :shock:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
a tu linka do calej kolekcji

https://www.accutronwatch...llection-legacy

:
Zegarki niebrzydkie ale ceny wysokie :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-09-21, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak kuźwa, ceny wysokie. Ja pamiętam czasy, kiedy "urzędowa" cena nowego Rolka OP była rzędu 2500 USD :foch:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
teston napisał/a:
Tak kuźwa, ceny wysokie. Ja pamiętam czasy, kiedy "urzędowa" cena nowego Rolka OP była rzędu 2500 USD :foch:


...i jeszcze dolar po 2 zyle ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.