Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:

:

:
satanic666 napisał/a:
No co zrobić :D :))

Długo nie wytrzyma. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

:
Dorian06 napisał/a:
satanic666 napisał/a:
No co zrobić :D :))

Długo nie wytrzyma. :D


Ale widzisz satanic nam się ustatkował. Tyle czasu co z klasycznym U1, to chyba nie był z żadnym zegarkiem, a tu jeszcze poszedł w kontynuację marki hmmm No czysta konsternacja :)) ;)

:
Odin napisał/a:
Okropieństwo facepalm
Ale do butów pasuje idealnie ;)


Odin jakbyś jednak chciał to właśnie ktoś wystawił na Uhrforum :złośliwiec: :)) cool

:
Tu miało być - nie w "Nowych nabytkach" :facepalm:

Orient-alna kontynuacja...:




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cabi, Ten na uhrforum to leżał jeszcze zanim swojego kupiłem ;)

Swoją drogą rozrzut miedzy deklarowaną a realną cena jest taki, że można nieźle wtopić....

Ostatnio zmieniony przez Machu 2020-08-19, 10:37, w całości zmieniany 1 raz
:

:
rmak napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
satanic666 napisał/a:
No co zrobić :D :))

Długo nie wytrzyma. :D


Ale widzisz satanic nam się ustatkował. Tyle czasu co z klasycznym U1, to chyba nie był z żadnym zegarkiem, a tu jeszcze poszedł w kontynuację marki hmmm No czysta konsternacja :)) ;)

W między czasie kilka przeszło przez Jego ręce. Co za tym idzie mocno wątpię w Jego stabilizację. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Oj tam, oj tam.
Szukałem coś sensownego w tym budżecie i dobrym AR, lumą itp. i nic nie znalazłem to kupiłem drugiego Sinna bo nie ma konkurencji.

:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
satanic666 napisał/a:
Oj tam, oj tam.
Szukałem coś sensownego w tym budżecie i dobrym AR, lumą itp. i nic nie znalazłem to kupiłem drugiego Sinna bo nie ma konkurencji.


Kiedys bym powiedział, że nie rozumiem po co 2 tak podobne zegary... ale zaczynam rozumieć :))

:

:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.