poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
tomaliusz napisał/a:
kornel91 napisał/a:
tomaliusz, zdjęcia archiwalne się nie liczą :))

A niby czemu? hmmm
Posłużyły do innego tematu to tu se też wkleiłem :P


Bo to nie temat jakiego masz starego G :))
No, i pytań żadnych nie było a zegarki miałeś fajne pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tanio nie jest. I na pewno w wuj niepraktycznie i szybko się brudzi. Trudno. I tak warto bo fun faktor zayebyaszczy. Jeszcze bym pomarańczowy komplet kupił tylko nigdzie nie mogę znaleźć.

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
Tanio nie jest. I na pewno w wuj niepraktycznie i szybko się brudzi. Trudno. I tak warto bo fun faktor zayebyaszczy. Jeszcze bym pomarańczowy komplet kupił tylko nigdzie nie mogę znaleźć.


Pomarańczowy do DCJ mi też by pasował ale za trochę ponad 500zl to Tomek na Ws kupował nowego standardowego Romka.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
pomarańczowy Kobe jest do kupienia za 1k $...jak były w kraju nad Wisłą to chodziły po 3500-4000 pln. ale samego ubranka nie ma nigdzie

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Mi taki by pasił https://casiowatchparts.com/pl/news/gw-9402kj-2jr-g-shock-rangeman-earthwatch-limited/ ale raczej pójdę budżetowo i czerwone będzie.

:
eathwatch świetny. ja chyba dokupie jeszcze niebieski zestaw. czerwony kupiłem i odesłałem. nie podobał mi się :(

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Czerwony to tylko GDF-100-4ER :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ten kaszalot ;)

:
satanic666 napisał/a:
Ten kaszalot ;)


Może i kaszalot Dorian nazwał go Katiusza ale fajny jest :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
pdrog napisał/a:
https://www.swiatzegarkow24.pl/

Bezel, pasek, śrubki 450-500 nie pamiętam dokładnie...Ale bliżej 450...warto było

[url=https://i.ibb.co/NxFkK2p/IMG-20200426-112537.jpg]Obrazek[/url]


Podróbka :shock:


:)) :)) pifko

Ostatnio zmieniony przez Daito 2020-04-26, 19:09, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
IMO jest okropny 😉

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Kolejne maleństwo do kolekcji :)


:
kornel91 napisał/a:
Czerwony to tylko GDF-100-4ER :)

nono


[ Dodano: 2020-04-26, 22:48 ]
kornel91 napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Ten kaszalot ;)


Może i kaszalot Dorian nazwał go Katiusza ale fajny jest :)

Bo podobny. ;)

Szkoda, że negatyw. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

:
Nie miałem żaby a fajny zegarek pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.