meisterart pilot
Odpowiedz do tematu

: meisterart pilot
Panowie czy to:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...ME:L:OU:PL:1123

to to dokladnie to samo co Parni Pilot 44mm? Tzn wiem, ze tarcza inna ale mechanizm ten sam i koperta mam wrazenie rowniez?

Sie niestety wylicytowal niechcacy - przez pomrocznosc jasna zostawilem ta aukcje w snajperze. Nic to jak mi mniej podejdzie niz sterylny Parni /polubilismy sie bardzo/ to pojdzie do ludzi. Wskoczyl za 71 preziow wiec nie tragedia.

pozdr
strix

:
A patrzyłeś na koszty wysyłki? Z tego, co doczytałem na aukcji, jest to 50 prezydentów (bo my jesteśmy te "other area") :shock: :shock: Minorwa ma często na swoich aukcjach takie "sztuczki" :evil: . Werk ten sam (ta paskudnie zdobiona podrupka), co w sterylnych pilotach od Majfriendów, koperta podobna z wyglądu (43mm), różni się tylko koronką.
Leci do mnie jeden Meisterarcik ... :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-08, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
A patrzyłeś na koszty wysyłki? Z tego, co doczytałem na aukcji, jest to 50 prezydentów (bo my jesteśmy te "other area") :shock: :shock: Minorwa ma często na swoich aukcjach takie "sztuczki" :evil: . Werk ten sam (ta paskudnie zdobiona podrupka), co w sterylnych pilotach od Majfriendów, koperta podobna z wyglądu (43mm), różni się tylko koronką.
Leci do mnie jeden Meisterarcik ... :grin:


zczardzowal mnie za sziping 20 preziow wiec tragedii nie ma - na oko jak tak patrze, poza tarcza to to samo co Parnik 44mm. Moze koperta jednak pardziej dopracowana? Nic - zobaczymy.

Ten zdobiony werk faktycznie paskudny, ale w pilotach 43-44mm niestety innego nie widzialem - dopiero w 47mm daja te czyste :( - niestety to juz rozmiar nie dla mnie

Pzdr
stirx

Pozdr
strix

:
Ta, na Minorve trzeba uwazac przy kosztach wysylki.
Latwo sie przelicytowac.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
ciekawy ten majster za ile wylicytowany ?

:
Rudolf napisał/a:
ciekawy ten majster za ile wylicytowany ?


strix napisał/a:
Wskoczyl za 71 preziow wiec nie tragedia.

pozdr
strix

+ 20 preziów szipping

:
OK .. preziów to myślałem że w $ , u nas tylko martwe króle

Blaz
[Usunięty]
:
Minorva ma kilka takich marek. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.