Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
arek314 napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Maras napisał/a:
taki mógłby być ale obowiązkowo z nitami, a najlepiej typowo lotniczy- nity i w połowie długości zwężenie :popcorn:



No gdzie nity na pasku z wypelnieniem :facepalm:

I jeszcze w połowie długości zwężany.


Taki:
Obrazek

?


właśnie takie puszery mnie się marzą, co do wodoszczelności to pewnie wielu tu ma zegarki z WR 20atm i nie są zakręcane, mam starego Timexa military to mogę podesłać aby dokonano sprawdzenia jak to rozwiązano (choć pewnie wiecie) osobiście na fiordach spuściłem go na 220 m i wytrzymał :) jeśli grzybki,/parasolki to wolę te Erolkowe

:
Tak dla potomności

Koperta to moje dzieło

Tarcza i wskazówki to praca Erolka.

Generalnie rzecz ujmując cały zegarek to ofekt naszej zespołowej pracy...aż dziw bierze bo w tle żużlowa wojna Zielonogórsko Gorzowska :D .
A tak na poważnie to z Erykiem się super współpracuje pifko pifko

:
Nic tylko się cieszyć (i czekać na końcowy efekt...) - pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
I kasę na konto gg awansem wpłacać :)

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Tylko że kasa zegarkowa na ten rok wydana... :głową w mur:

:
Ale to w przyszłym będzie :złośliwiec: :D

:
No właśnie dlatego partycypuję w projekcie ;)

:
Jeszcze raz przypomnę kokpit PZLki ;)



Może by spróbować z tym totalizatorem w stylu wskaźnika paliwa, zamiast tego ciśnienia ładowania, jak już koniecznie musi być inny? Ten no jednak średnio mi się podoba ;)

:
Cały czas pracujemy z Erykiem nad dopracowaniem projektu, poniżej pierwotna wersja z żółtymi a w zasadzie piaskowożółtymi akcentami na subtarczce i dodaną klamrą w kształcie płata PZL

powiększyłem nieco sam zegark żeby kolory się tak nie zlewały

I wersja z czarnymi akcentami na czerwonej tarczy.

Docelowo planujemy zrobić sample ze wszystkimi wariantami tak żeby na zywo ocenić która wersja trafi do seryjnej produkcji.






:
Żółte wg mnie lepsze :)

Można jeszcze poprosić o wariant z grubszymi cyframi i indeksami :?: Żeby było tak jak w pierwowzorze:

:
Machu napisał/a:
Żółte wg mnie lepsze :)

Można jeszcze poprosić o wariant z grubszymi cyframi i indeksami :?: Żeby było tak jak w pierwowzorze:



Zupelnie jak w pierwowzorze to nie bedzie, bo czcionak ma inny kroj. Beda grubsze, owszem.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Wiadomo, ale chodzi mi o skalę. Takie grubsze, wyraźniejsze detale nadałyby zegarkowi takiego bardziej technicznego i utylitarnego charakteru ;) Teraz jest troche jak elegancka biżuteria :P

:
Ja tradycyjnie lubię "niemieckie" podejście i pasujący kolor wskazówek chrono i czasu. Może jakiś szybki test wyglądu czerwonych wskazówek chrono i białych dla czasu?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Kurde, powiem wam że się już "zafiksowałem" wzrokowo na tę czerwoną subtarczę, i Sylwek mówi wprawdzie ż enarysuje z białą, ale ... nie wiem czy to własnie nie będzie wyjątowyy smaczek zegarka hmmm

:
arek314 napisał/a:
Ja tradycyjnie lubię "niemieckie" podejście i pasujący kolor wskazówek chrono i czasu. Może jakiś szybki test wyglądu czerwonych wskazówek chrono i białych dla czasu?



divera koncepcja powraca cool

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2018-06-18, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.