Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Takie świecidełko

Skate or die!
:
Jak full lume to ten chyba będzie fajniejszy.



:
Szymon napisał/a:
Chłopaki Ci zrobią najpiękniejszy na świecie nawet i 21.5m jak bęziesz chciał ;)
Nie jęcz :złośliwiec:

Ale ja nie chcę od nich. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Szymon napisał/a:
Chłopaki Ci zrobią najpiękniejszy na świecie nawet i 21.5m jak bęziesz chciał ;)
Nie jęcz :złośliwiec:

Ale ja nie chcę od nich. ;)

Reda chyba nie robi :złośliwiec:

:
satanic666, super!
Dzięki.

Skate or die!
:
Tomek napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Szymon napisał/a:
Chłopaki Ci zrobią najpiękniejszy na świecie nawet i 21.5m jak bęziesz chciał ;)
Nie jęcz :złośliwiec:

Ale ja nie chcę od nich. ;)

Reda chyba nie robi :złośliwiec:

Znasz ofertę to wiesz. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
taki rus:

http://allegro.pl/zegarek...6.html#thumb/10

:
Maras napisał/a:
taki rus:

http://allegro.pl/zegarek...6.html#thumb/10


Anonnimo dla ubogich :))
.......świetny projekt zwalili dziurą daty i koronką :(

Taki wpadł w oko:



Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
w sumie nie mam nic białego hmmm


:
jimmy, ten Tissocik też za mą chodzi. Najchętniej w pierwszej wersji :))
Ale współczesną też bym nie wzgardził :))

:
Widziałem zdjęcia tego niebieskiego rytma na fejsie.
Powiem wam, że jak na zegarek za 600zł z 9015 w środku to (przynajmniej po zdjęciach) wymiata!

Skate or die!
:
jimmy napisał/a:


Anonnimo dla ubogich :))
.......świetny projekt zwalili dziurą daty i koronką :(


tam zaraz ubogich, raczej oszczędnych :złośliwiec: nie dałbym nigdy za zegarek 20 tysi, no chyba że byłby to Hanhart lub Tutima drugowojenna :P

....a to taka maryna radziecka na polską kieszeń i nie jest to taki zły projekt moim zdaniem, wszystko to kwestia gustu i upodobań, mi na ten przykład nie podchodzi ten Tisiok co pokazałeś, jak mówię co kto lubi ;)

:
prezesso napisał/a:
Powiem wam, że jak na zegarek za 600zł z 9015 w środku to (przynajmniej po zdjęciach) wymiata!


no ten jest akurat za czysta :))

już zamówiłem

:
pisałem o tym z FB

Skate or die!
:
Maras napisał/a:
jimmy napisał/a:


Anonnimo dla ubogich :))
.......świetny projekt zwalili dziurą daty i koronką :(


tam zaraz ubogich, raczej oszczędnych :złośliwiec: nie dałbym nigdy za zegarek 20 tysi, no chyba że byłby to Hanhart lub Tutima drugowojenna :P

....a to taka maryna radziecka na polską kieszeń i nie jest to taki zły projekt moim zdaniem, wszystko to kwestia gustu i upodobań, mi na ten przykład nie podchodzi ten Tisiok co pokazałeś, jak mówię co kto lubi ;)


..........tak jak napisałem, cały urok zegarka psuje/jak dla mnie/ dziura daty i koronka, cała reszta zdecydowanie na plus/ łącznie z ceną.
Z_bych, pierwowzór szarpałbym................

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.