Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
>>>

Dick Dastardly & Muttley, NASCAR ,RARE, MENS KIDS BIG RACING WATCH - interesująca propozycja zegarkowa w stylu Cartoon/Idol... ;)



PS.
Any resemblance to persons on Forum CW is purely coincidental. :!:

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Proponuję jeszcze chińskie krzaczki w postach stosować - cyrylicą epatujesz, angielskie wstawki też widzę wychodzą Ci nieźle - daj jeszcze szkołę kitajskiego - a co :!: facepalm :złośliwiec: :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
>>>

Przy tej okazji zwrócę uwagę, że określenie nad Twoim avatarem - "Big Boss of chinese maierans" jest w języku angielskim, natomiast sentencja w Twoim tekście podpisu - "Dum spiro, spero" jest w języku łacińskim... :złośliwiec:
Faktycznie brakuje jeszcze wspomnianej cyrylicy i "kitajskiego", żeby było bardziej oryginalnie, a nawet wręcz światowo... cool

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, w ten sposób to nie wróżę ci jakieś błyskotliwej kariery na forum .
Big Boss of chinese maierans to akurat forum narzuca rangę w związku z ilością napisanych postów .

:
Btw. przedstawiony czasomierz wspaniale wkomponował by się był w temat o zegarkach komunijnych :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>
Rudolf napisał/a:
bladerunner, w ten sposób to nie wróżę ci jakieś błyskotliwej kariery na forum .
Big Boss of chinese maierans to akurat forum narzuca rangę w związku z ilością napisanych postów .


Korzystając z zainteresowania przedmiotowym wątkiem ze strony samego Admina, pozwolę sobie w tym miejscu zadać pytanie, czy używanie języka angielskiego i rosyjskiego stanowi naruszenie przepisów Regulaminu Forum CW... :?:

Pozwolę sobie zwrócić także uwagę, że wspomniane "angielskie wstawki" i "epatowanie" cyrylicą, jakoś zapewne przypadkowo nie przeszkadzają, gdy dotyczy to innych Kumotrów... :!:

Thomas666 napisał/a:
Btw. przedstawiony czasomierz wspaniale wkomponował by się był w temat o zegarkach komunijnych :D


Przyznam szczerze, że tym razem jestem pozytywnie zaskoczony tak konstruktywną wypowiedzią... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 :głową w mur: nie dam się sprowokować

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
bladerunner napisał/a:

Korzystając z zainteresowania przedmiotowym wątkiem ze strony samego Admina, pozwolę sobie w tym miejscu zadać pytanie, czy używanie języka angielskiego i rosyjskiego stanowi naruszenie przepisów Regulaminu Forum CW...
Odpowiem korzystając z tego że akurat nie mam co robić i odeślę Ciebie samego Użytkowniku do regulaminu , jeśli jest tam coś o tym że nie można , to nie można a jak jest że trzeba, to trudno .. trzeba to robić .

:
>>>
Rudolf napisał/a:
Odpowiem korzystając z tego że akurat nie mam co robić i odeślę Ciebie samego Użytkowniku do regulaminu , jeśli jest tam coś o tym że nie można , to nie można a jak jest że trzeba, to trudno .. trzeba to robić .


Dziękuję bardzo za poświęcenie przez Ciebie zapewne bezcennego czasu i udzielenie konkretnej odpowiedzi w niebywale nurtującej mnie kwestii... :!:

Korzystając także z nadarzającej się wolnej chwili, pozwolę sobie jako skromny Użytkownik zwrócić się do samego Admina z prośbą o rozwinięcie wcześniej użytego stwierdzenia: "nie wróżę ci jakieś błyskotliwej kariery na forum"... :?:

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>
Rudolf napisał/a:
Odpowiem korzystając z tego że akurat nie mam co robić i odeślę Ciebie samego Użytkowniku do regulaminu , jeśli jest tam coś o tym że nie można , to nie można a jak jest że trzeba, to trudno .. trzeba to robić .


Dziękuję bardzo za poświęcenie przez Ciebie zapewne bezcennego czasu i udzielenie konkretnej odpowiedzi w niebywale nurtującej mnie kwestii... :!:

Korzystając także z nadarzającej się wolnej chwili, pozwolę sobie jako skromny Użytkownik zwrócić się do samego Admina z prośbą o rozwinięcie wcześniej użytego stwierdzenia: "nie wróżę ci jakieś błyskotliwej kariery na forum"... :?:

<<<


Ja Ci pomogę. Pogadaj dłużej to dostaniesz bana i sobie odpoczniesz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Taki mi chodzi po głowie:


:
>>>
Pozwolę sobie zauważyć, że powyższy czasomierz... :D :złośliwiec: :))
<<<

Nie, No nie dam rady... po swojemu: faaajny jest!!!
Kolor znaczy. Bo nakładanych indeksów mi brakuje.

Skate or die!
:
Jak dla mnie sa lepsze wersje kolorystyczne, ale ogólnie to zegar konkretny :))

:
No tak, za te pieniądze to mógłby w sumie mieć nakładane indeksy. Pierwszy kubeł wody na napalony łeb... :oops:
Co nie zmiena faktu, że chcę takie słoneczko, mniej więcej w tej kolorystyce właśnie, a tu jeszcze 49mm i bransa 26. Lalala...W sam raz na moją witkę, mlask...

Ostatnio zmieniony przez Thomas666 2017-04-11, 08:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Wg mnie starsza wersja maiła ładniejsze indeksy:


Żółta tarcza tez była, tutaj sporo zdjęć :arrow: http://forums.watchuseek....on-1072962.html

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.