Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
Ślą do PL?

Non serviam.
:
no właśnie nie. Trzeba mieć adres w Belgii lub Holandii. Nawet do niemcowni i francy nie chcą sprzedać

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Uuuu, to szkoda bo bym sprawdził go za takie pieniądze.

Non serviam.
:
Mysle ze sprobuje go kupic przez kolege :D

:
Maryna z Getata za dobrą kasę https://uhrforum.de/getat-diver-44mm-pvd-schwarz-t297236

:
Thomas666 napisał/a:
compressor od spinnakera za 100 euro


Poleglem na tej stronie... Niby wszystko wypelnilem, ale chcieli mi konto paypal powiazac z karta na sam koniec. Nie wiem po co, bo srodki na koncie byly...

:
fajne rzeczy tam są, ale też nie ogarniam tej kuwety :głową w mur:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
pg22 napisał/a:
Thomas666 napisał/a:
compressor od spinnakera za 100 euro


Poleglem na tej stronie... Niby wszystko wypelnilem, ale chcieli mi konto paypal powiazac z karta na sam koniec. Nie wiem po co, bo srodki na koncie byly...


Jeśli chce podpinać kartę to znaczy, że środków jest za mało - może w międzyczasie zmienił się kurs albo przeliczyłeś w konwerterze walut saldo zamiast płatnosci (wtedy nie dolicza prowizji i wychodzi za mało) ;)

:
Machu napisał/a:
pg22 napisał/a:
Thomas666 napisał/a:
compressor od spinnakera za 100 euro


Poleglem na tej stronie... Niby wszystko wypelnilem, ale chcieli mi konto paypal powiazac z karta na sam koniec. Nie wiem po co, bo srodki na koncie byly...


Jeśli chce podpinać kartę to znaczy, że środków jest za mało - może w międzyczasie zmienił się kurs albo przeliczyłeś w konwerterze walut saldo zamiast płatnosci (wtedy nie dolicza prowizji i wychodzi za mało) ;)


Nie no srodkow na pewno mam wiecej niz 108 euro ;)

:
No to nie wiem hmmm

:
No dziwna sprawa wiec sobie odpuscilem temat :) I na wszelki zmienilem haslo do paypala :)

[ Dodano: 2017-03-09, 00:32 ]
Dobra juz wiem o co chodzi... Dostalem maila. Niby osiagnalem jakis limit wysylania kasy dla niezweryfikowanego uzytkownika i teraz zebym dalej mogl robic zakupy to musze powiazac konto z karta kredytowa lub rachunkiem bankowym...

Qrna a jak nie chce tego robic?

Ostatnio zmieniony przez pg22 2017-03-09, 00:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale dlaczego :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Niestety nie ma innego wyjścia - rejestrując się na PP zgodziłeś się na ich warunki.
Jedyna opcja to założyć sobie kolejne konto i wtedy znowu do osiągnięcia pułapu.
Załóż sobie kartę wirtualną - i ją podepnij.
Karty wirtualne są zwykle wyzerowane i nie mają limitu debetu - więc nikt Ci kasy w żaden sposób nie ściągnie chyba, że zostawisz doładowaną.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A nie łatwiej konto podpiąć?
Przecież to bezpieczne, od lat tak korzystam.

:
No nie lubie nigdzie podawać danych z kart i banków. Ale skoro nie ma wyjścia...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.