Epos Submariner 3253
Odpowiedz do tematu

: Epos Submariner 3253
Witam.
Interesuje mnie Epos z tej aukcji http://allegro.pl/epos-su...12.html#thumb/1
Na pierwszy rzut oka wszystko OK, włącznie ze sprzedawcą i ceną. Nie mam jedna doświadczenia w kupowaniu zegarków z drugiej ręki. Z opisu wynika, że jest on po przeglądzie. Jednak jest to automat, do tego diver, obawiam się więc trochę o dokładność i wodoszczelność.
Krótko: proszę o konstruktywne opinie. Brać czy nie brać?
Pozdrawiam,
Klintz.

:
Hej
Nie dość, że mały, brzydki to jeszcze w tej cenie można kupić coś ciekawszego.
Pomogłem :))

:
Klintz, kup Tisella za połowę, albo Seiko "Sea Urchin" za okolice 1/3 ceny. Jeśli chcesz coś szwajcarskiego to w okolicy tej ceny Steinhart ma fajną ofertę. 2 tysiące za "stylizowany na Rolexa" zegarek z prostą ETA2824-2 to przegięcie. Kolekcjonerski to on nigdy nie będzie, bo takich stylizowanych są setki modeli. Do tego on pewnie ma z 8 lat, przegląd by się przydał i wymiana uszczelek.
Opis aukcji jest mega "Obrotowy tachometr rozpoczęcia i zakończenia czynności." :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No właśnie szukam divera, który:
- jest stosunkowo mały (40-42 mm),
- ma wypukłe szkło,
- ma datownik.
Może być nawet kwarc. Ten Epos tak z grubsza mi się w to wpisuje...

:
Nie chcę cię martwić, ale ten Opos raczej nie ma wypukłego szkła pifko

:
arek314, z zakupem Tisella to akurat teraz nie jest taka prosta sprawa ;)

:
Kup nówkę Steinharta O1 i będzie w tym samym stylu, tylko znacznie lepiej i pewniej.

:
Klintz, na bazarek zajrzyj. Przy okazji na sąsiednim forum, bo tam więcej ludzi wystawia. Jak kwarc to może jakiś Oceanus 42mm? :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Za te pieniądze masz NOWE Steinharty w stylu Submarinera. Ocean One, Ocean One Vintage, Ocean One Military... Epos kolekcjonerski??? Może gdyby 500zł kosztował... ale 2000? Submarinery to moje ulubione zegarki i w życiu za taką kasę nie kupiłbym tego.

Ostatnio zmieniony przez SEAMASTER 2016-09-14, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Zegarek bedzie ciężko odsprzedać, wiem bo miałem cool

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Fakt, cena mocno przesadzona. Za 2 tys. kupisz Steinharta, Squale (jest u Konkurencji na bazarku), a jak dobrze trafisz to i Glycine, też chyba widziałem na Kizi w tej cenie ...

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
tego Eposa sprzedaje gościu z Kizi ;) PASJONAT777
on zazwyczaj wszystkie okazje cenowe na allegro wystawia bo widocznie na kizi wstyd :złośliwiec:
Sam zegarek słaby i to jakaś stara wersja...sena z doopy, ja bym zdecydowanie wolał Squale z kizi, praktycznie nowy zegarek i IMO ładniejszy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.