Santino's Citizen Series 8
Odpowiedz do tematu

: Santino's Citizen Series 8





:
Bardo fajnie się prezentuje. Możesz dorzucać zdjęcia 😀

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:)
Ciekawe czy na pasku zrobią lub gumie.

:
satanic666, są wersje 8 na pasku :)

:
Tak widziałem, ale myślałem raczej o tym konkretynym modelu bo tu trzy wersję są i tylko na kajdanie.

:
satanic666, poka tę trzecią

:
[b]

:
satanic666 napisał/a:
Tak widziałem, ale myślałem raczej o tym konkretynym modelu bo tu trzy wersję są i tylko na kajdanie.

Kupić zintegrowaną bransoletę i nosić na pasku, to jak jeździć teslą z generatorem w bagażniku :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
satanic666, aaaa, zapomniałem o cygańskim :facepalm:

Nadal za młody jestem na taką „skromność” ;)

:
Sebastian napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Tak widziałem, ale myślałem raczej o tym konkretynym modelu bo tu trzy wersję są i tylko na kajdanie.

Kupić zintegrowaną bransoletę i nosić na pasku, to jak jeździć teslą z generatorem w bagażniku :))


+milion
Tyle fajnych zegarków „paskowych” jest…

:
No może i jest, ale ten Citek dla mnie to nurek i dlatego guma, fajna zintegrowana i byłoby git.

:
Pewnie tak - ale mam tyle innych zegarków, że będę jakoś sobie radził ;)

:
No na pewno :D

:
Santino napisał/a:
Pewnie tak - ale mam tyle innych zegarków, że będę jakoś sobie radził ;)


Zazdroszczą to wymyślają :))

PRX jest na gumie Przemek ;) Tylko jakoś PRX słabo leżał jak kiedyś mierzyłem. A ten narobił mi smaka :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Santino napisał/a:
Sebastian napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Tak widziałem, ale myślałem raczej o tym konkretynym modelu bo tu trzy wersję są i tylko na kajdanie.

Kupić zintegrowaną bransoletę i nosić na pasku, to jak jeździć teslą z generatorem w bagażniku :))


+milion
Tyle fajnych zegarków „paskowych” jest…


Lubię zmieniać paski, między innymi dlatego nie mam nic ze zintegrowaną bransoletą ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.