| |
Czwarty Wymiar ...world wide watches... |
 |
Pogadajmy o... - Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Fazi - 2026-01-28, 14:14 Temat postu: Pokaż co masz dziś na nadgarstku Ruszamy z koksem...
Nie z dziś, ale trzeba zacząć zabawę
yetisize - 2026-01-28, 19:27
Szymon - 2026-02-03, 15:04
Szymon - 2026-02-05, 08:29
satanic666 - 2026-02-05, 09:39
Pięknie to siedzi
slamacek - 2026-02-06, 20:24
kitajec jakich wiele
Dorian06 - 2026-02-07, 09:06
[quote="slamacek"]kitajec jakich wiele
Obrazek[/quote]
Ale prawilny.
satanic666 - 2026-02-07, 11:53
Jacobi - 2026-02-08, 12:12
Fazi - 2026-02-09, 12:10
Fazi - 2026-02-12, 11:13
Dorian06 - 2026-02-12, 13:17
Fazi, Dolcze&Gabana
satanic666 - 2026-02-12, 13:47
Dolce i Gibony, nie znasz się
Fazi - 2026-02-12, 15:46
Było: Daniel Gorman - zacna marka CN
Fazi - 2026-02-13, 19:34
Fazi - 2026-02-15, 09:27
Nie może być inaczej…
Woytec - 2026-02-15, 09:51
Wypas...
Fazi - 2026-02-16, 22:12
Szymon - 2026-02-18, 14:59
Neo vintage
Szymon - 2026-02-19, 15:02
Fazi - 2026-02-23, 15:14
Fazi - 2026-03-10, 00:14
maciek - 2026-03-11, 09:08
[quote="Fazi"]Obrazek
Obrazek[/quote]
Fajne to, ten mat pasuje super. Jakie to duże? Pewnie małe, San Martin chyba większych zegarków nie lubi...
Fazi - 2026-03-13, 08:33
maciek - info ze strony:
| Cytat: | Model: SN0143-G
Mechanizm: YN55 [automatyczny ruch mechaniczny]
Koperta: Materiał - Stal nierdzewna 316L, proces piaskowania
Średnica koperty: 40 mm
Od ucha do ucha: 46 mm
Grubość: 12,9 mm
Długość opaski: 290 mm/11,4 cala
Szerokość opaski: 20mm
Szkło: szkło szafirowe, powłoka AR
Kolor tarczy: czarna tarcza z znacznikami godzin/minut, nadrukowane logo w kształcie sześciokąta
Ręce: Ręce mieczem, świecące
Luminous: SLN C3 Zielone Światło, Wskazówki i Markery
Koronka: zakręcana koronka, proces piaskowania kulkowego, z sześciokątnym logo 3D
Dekiel: Zakręcany dekiel, proces piaskowania kulkowego
Pasek: pasek nylonowy, szerokość 20 mm
Zapięcie: Stal nierdzewna 316L, matowa klamra
Wodoodporność: 10 barów = 100 metrów
Waga: około 91g
Gwarancja: 2 lata
|
Fazi - 2026-03-13, 08:43
Okoskrętu można się nabawić przy tym Latawcu
Fazi - 2026-03-15, 18:29
Fazi - 2026-03-17, 16:09
Strzała - 2026-03-20, 16:10
Szymon - 2026-03-20, 17:01
Strzała,
Fajny!
Dorian06 - 2026-03-20, 20:36
Strzała, dobry wojak
Szymon - 2026-03-23, 11:44
robinp - 2026-03-23, 12:45
robinp - 2026-03-24, 10:18
Szymon - 2026-03-24, 13:12
Fazi - 2026-03-25, 13:11
Fazi - 2026-03-27, 13:35
Stary druh na rozruchu
maciek - 2026-03-30, 12:19
Machu - 2026-04-01, 11:27
Nowy nabytek, zdjęcie na szybko
Maro66 - 2026-04-01, 13:11
Po pijaku zamawiałeś?
Woytec - 2026-04-01, 14:36
Nie, dziś 1.04 to i zamówienie takie
Maro66 - 2026-04-01, 20:20
Tak też myślałem.
Dorian06 - 2026-04-01, 20:50
Machu,
vvojt - 2026-04-01, 21:59
Machu, no prawie się dałem nabrać
Jacobi - 2026-04-03, 13:54
Pijoki pamiętacie Tomka ? Miał takiego bosmana, starego wiarusa na Awatarze. Tomasz wstawiał fajne zegarki , promocje, podpuszczał nas do kupna, często, gęsto skutecznie. To jest właśnie Seikacz który kupiłem po reklamie Tomka
Machu - 2026-04-03, 16:50
To chyba jakaś limitka jest
Dobry zestaw z tym paskiem
Jacobi - 2026-04-03, 17:47
[quote="Machu"]To chyba jakaś limitka jest
Dobry zestaw z tym paskiem [/quote]
Pasek od Steinharta.
Fazi - 2026-04-09, 10:24
To jest fajny sikor:
.
.
...długo nie zabawił ... ale wróci, wróci...
Fazi - 2026-04-09, 14:05
robinp - 2026-04-21, 12:39
Szymon - 2026-04-23, 10:02
robinp - 2026-04-23, 12:08
Fazi - 2026-04-24, 10:57
Tak było:
Tak jest:
Woytec - 2026-04-26, 13:27
Szymon, z tego co pokazujesz to masz Waść bardzo interesującą kolekcję zegarków
Machu - 2026-04-26, 13:51
Nowość
Dorian06 - 2026-04-26, 16:46
Fazi, odcień nie jest inny
Fazi - 2026-04-26, 23:37
Ciągle szukam ideału Michale
jadex - 2026-04-27, 14:23
Machu, fajowski
Szymon - 2026-04-28, 10:13
[quote="Woytec"]Szymon, z tego co pokazujesz to masz Waść bardzo interesującą kolekcję zegarków [/quote]
No trochę się pozmieniało przez lata
Woytec - 2026-05-02, 16:07
jadex - 2026-05-06, 08:48
Woytec - 2026-05-06, 09:47
Fazi, przegapiłem ale fajny ten Twój Czasex.
Automatic, GMT i w tytanie, jak sprawdziłem to nie są tanie rzeczy
Fazi - 2026-05-06, 12:17
Otóż zapewniam Cię, że 3K bym nigdy za niego nie wyłożył - ale na Zalando (sic!) dali taki rabat, że grzech było nie brać
.
.
.
...nie wiem, czy się nie pomylili przypadkiem, bo po jakimś czasie wrzucili już zaporową cenę, że głowa mała...
Machu - 2026-05-06, 12:30
Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba
Szymon - 2026-05-06, 14:06
[quote="Machu"]Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba [/quote]
Te Timexy nowe to całkiem niezły deal za te 3k jest w sumie. One mało nie oferują. Jedyny problem to to, że Timex przyzwyczaił do niższych cen (ale też jakości) niż w przypadku tych zegarków.
Machu - 2026-05-06, 14:53
Miałem kilka Timexów daaaawno temu - jakość była ok jak dla zegarków za kilkaset zł. Nie wiem jak z tymi nowszymi
Woytec - 2026-05-06, 16:07
Podobnie, niedrogie i da się nosić
Chociaż dupy nie urywają...może poza tym nowym nabytkiem Faziego.
Szymon - 2026-05-08, 09:06
robinp - 2026-05-08, 14:21
satanic666 - 2026-05-10, 18:04
robinp - 2026-05-11, 13:19
Z_bych - 2026-05-11, 22:35
Fazi - 2026-05-12, 10:57
U mnie ostatnio na zmianę:
slamacek - 2026-05-13, 13:53
slamacek - 2026-05-14, 14:53
chińskości ciąg dalszy
robinp - 2026-05-15, 12:20
machlo - 2026-05-17, 17:07
robinp - 2026-05-20, 09:09
satanic666 - 2026-05-22, 13:47
robinp - 2026-05-28, 09:55
teston - 2026-05-28, 12:11
Jak to co
bandi - 2026-05-29, 15:17
https://zapodaj.net/plik-jEg8PR9f5z
robinp - 2026-06-02, 14:15
slamacek - 2026-06-03, 17:29
Fazi - 2026-06-08, 10:31
maciek - 2026-06-15, 11:40
Szymon - 2026-06-15, 12:37
robinp - 2026-06-15, 13:21
Fazi - Wczoraj 14:37
|
|