Czwarty Wymiar
...world wide watches...

Pogadajmy o... - Pokaż co masz dziś na nadgarstku

Fazi - 2026-01-28, 14:14
Temat postu: Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ruszamy z koksem...

Nie z dziś, ale trzeba zacząć zabawę ;)




yetisize - 2026-01-28, 19:27


Szymon - 2026-02-03, 15:04


Szymon - 2026-02-05, 08:29



satanic666 - 2026-02-05, 09:39

Pięknie to siedzi :)
slamacek - 2026-02-06, 20:24

kitajec jakich wiele


Dorian06 - 2026-02-07, 09:06

[quote="slamacek"]kitajec jakich wiele

Obrazek[/quote]
Ale prawilny.
pifko

satanic666 - 2026-02-07, 11:53


Jacobi - 2026-02-08, 12:12


Fazi - 2026-02-09, 12:10


Fazi - 2026-02-12, 11:13


Dorian06 - 2026-02-12, 13:17

Fazi, Dolcze&Gabana :?: hmmm

:złośliwiec:

satanic666 - 2026-02-12, 13:47

Dolce i Gibony, nie znasz się :D
Fazi - 2026-02-12, 15:46

Było: Daniel Gorman - :P zacna marka CN
Fazi - 2026-02-13, 19:34




Fazi - 2026-02-15, 09:27

Nie może być inaczej… :))




Woytec - 2026-02-15, 09:51

Wypas... :foch:
Fazi - 2026-02-16, 22:12




Szymon - 2026-02-18, 14:59

Neo vintage

Szymon - 2026-02-19, 15:02


Fazi - 2026-02-23, 15:14


Fazi - 2026-03-10, 00:14




maciek - 2026-03-11, 09:08

[quote="Fazi"]Obrazek

Obrazek[/quote]

Fajne to, ten mat pasuje super. Jakie to duże? Pewnie małe, San Martin chyba większych zegarków nie lubi... :popcorn:

Fazi - 2026-03-13, 08:33

maciek - info ze strony:
Cytat:
Model: SN0143-G
Mechanizm: YN55 [automatyczny ruch mechaniczny]

Koperta: Materiał - Stal nierdzewna 316L, proces piaskowania
Średnica koperty: 40 mm
Od ucha do ucha: 46 mm
Grubość: 12,9 mm
Długość opaski: 290 mm/11,4 cala
Szerokość opaski: 20mm

Szkło: szkło szafirowe, powłoka AR
Kolor tarczy: czarna tarcza z znacznikami godzin/minut, nadrukowane logo w kształcie sześciokąta
Ręce: Ręce mieczem, świecące
Luminous: SLN C3 Zielone Światło, Wskazówki i Markery

Koronka: zakręcana koronka, proces piaskowania kulkowego, z sześciokątnym logo 3D
Dekiel: Zakręcany dekiel, proces piaskowania kulkowego
Pasek: pasek nylonowy, szerokość 20 mm
Zapięcie: Stal nierdzewna 316L, matowa klamra


Wodoodporność: 10 barów = 100 metrów
Waga: około 91g
Gwarancja: 2 lata


Fazi - 2026-03-13, 08:43

Okoskrętu można się nabawić przy tym Latawcu :))




Fazi - 2026-03-15, 18:29


Fazi - 2026-03-17, 16:09




Strzała - 2026-03-20, 16:10


Szymon - 2026-03-20, 17:01

Strzała,
Fajny! pifko

Dorian06 - 2026-03-20, 20:36

Strzała, dobry wojak
pifko pifko

Szymon - 2026-03-23, 11:44


robinp - 2026-03-23, 12:45


robinp - 2026-03-24, 10:18


Szymon - 2026-03-24, 13:12


Fazi - 2026-03-25, 13:11




Fazi - 2026-03-27, 13:35

Stary druh na rozruchu :))




maciek - 2026-03-30, 12:19


Machu - 2026-04-01, 11:27

Nowy nabytek, zdjęcie na szybko ;)


Maro66 - 2026-04-01, 13:11

Po pijaku zamawiałeś? :P :))
Woytec - 2026-04-01, 14:36

Nie, dziś 1.04 to i zamówienie takie ;) :D
Maro66 - 2026-04-01, 20:20

Tak też myślałem. :))
Dorian06 - 2026-04-01, 20:50

Machu, :D :D :D :D
vvojt - 2026-04-01, 21:59

Machu, no prawie się dałem nabrać :))
Jacobi - 2026-04-03, 13:54

Pijoki pamiętacie Tomka ? Miał takiego bosmana, starego wiarusa na Awatarze. Tomasz wstawiał fajne zegarki , promocje, podpuszczał nas do kupna, często, gęsto skutecznie. To jest właśnie Seikacz który kupiłem po reklamie Tomka :))


Machu - 2026-04-03, 16:50

To chyba jakaś limitka jest hmmm

Dobry zestaw z tym paskiem cool

Jacobi - 2026-04-03, 17:47

[quote="Machu"]To chyba jakaś limitka jest hmmm

Dobry zestaw z tym paskiem cool [/quote]

Pasek od Steinharta.

Fazi - 2026-04-09, 10:24

To jest fajny sikor:




.
.
...długo nie zabawił :D ... ale wróci, wróci...

Fazi - 2026-04-09, 14:05




robinp - 2026-04-21, 12:39


Szymon - 2026-04-23, 10:02


robinp - 2026-04-23, 12:08


Fazi - 2026-04-24, 10:57

Tak było:





Tak jest:






Woytec - 2026-04-26, 13:27

Szymon, z tego co pokazujesz to masz Waść bardzo interesującą kolekcję zegarków pifko
Machu - 2026-04-26, 13:51

Nowość :))




Dorian06 - 2026-04-26, 16:46

Fazi, odcień nie jest inny :?:
Fazi - 2026-04-26, 23:37

Ciągle szukam ideału Michale ;)
jadex - 2026-04-27, 14:23

Machu, fajowski cool
Szymon - 2026-04-28, 10:13

[quote="Woytec"]Szymon, z tego co pokazujesz to masz Waść bardzo interesującą kolekcję zegarków pifko [/quote]
No trochę się pozmieniało przez lata ;)

Woytec - 2026-05-02, 16:07


jadex - 2026-05-06, 08:48


Woytec - 2026-05-06, 09:47

Fazi, przegapiłem ale fajny ten Twój Czasex.
Automatic, GMT i w tytanie, jak sprawdziłem to nie są tanie rzeczy hmmm

Fazi - 2026-05-06, 12:17

Otóż zapewniam Cię, że 3K bym nigdy za niego nie wyłożył - ale na Zalando (sic!) dali taki rabat, że grzech było nie brać
.
.
.
...nie wiem, czy się nie pomylili przypadkiem, bo po jakimś czasie wrzucili już zaporową cenę, że głowa mała... ;)

Machu - 2026-05-06, 12:30

Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba ;)
Szymon - 2026-05-06, 14:06

[quote="Machu"]Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba ;) [/quote]
Te Timexy nowe to całkiem niezły deal za te 3k jest w sumie. One mało nie oferują. Jedyny problem to to, że Timex przyzwyczaił do niższych cen (ale też jakości) niż w przypadku tych zegarków.

Machu - 2026-05-06, 14:53

Miałem kilka Timexów daaaawno temu - jakość była ok jak dla zegarków za kilkaset zł. Nie wiem jak z tymi nowszymi hmmm
Woytec - 2026-05-06, 16:07

Podobnie, niedrogie i da się nosić :)
Chociaż dupy nie urywają...może poza tym nowym nabytkiem Faziego.

Szymon - 2026-05-08, 09:06


robinp - 2026-05-08, 14:21


satanic666 - 2026-05-10, 18:04


robinp - 2026-05-11, 13:19


Z_bych - 2026-05-11, 22:35


Fazi - 2026-05-12, 10:57

U mnie ostatnio na zmianę:




slamacek - 2026-05-13, 13:53


slamacek - 2026-05-14, 14:53

chińskości ciąg dalszy


robinp - 2026-05-15, 12:20


machlo - 2026-05-17, 17:07


robinp - 2026-05-20, 09:09


satanic666 - 2026-05-22, 13:47


robinp - 2026-05-28, 09:55


teston - 2026-05-28, 12:11

Jak to co :))


bandi - 2026-05-29, 15:17

https://zapodaj.net/plik-jEg8PR9f5z
robinp - 2026-06-02, 14:15


slamacek - 2026-06-03, 17:29


Fazi - 2026-06-08, 10:31


maciek - 2026-06-15, 11:40


Szymon - 2026-06-15, 12:37


robinp - 2026-06-15, 13:21


Fazi - Wczoraj 14:37





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group